Menu

Toyota Sibiu face parte din grupul Polisano, una din cele mai mari si emblematice companii din Sibiu. 
Polisano si-a propus sa fie un standard al calitatii in serviciile medicale si aceasta idee a fondatorului grupului domnul Dr. Ilie Vonica a stat si la baza parteneriatului  cu producatorul auto numarul unu mondial care are ca filozofie "Complete customer satisfaction" si "Kaizen = Imbunatatirea continua", cu obiectiv principal crearea unei experiente incredibile pentru clienti. Astfel, toate programele si serviciile Toyota Sibiu au in centru Clientul, iar implicarea angajatilor nostri in toate etapele interactiunii cu clientii stau la baza satisfactiei complete a acestora.
 

Denumirea completa a societatii: SC POLI MOTORS SRL

Adresa Sediu Social:   Sat Selimbar, Sos. Sibiului, nr. 28, Jud. Sibiu, Romania

Nr inreg. Reg. Comertului:    J32/225/2013

CUI:    RO31365490

Capital social:    200 RON

 
Faceti cunostinta cu membrii echipei Toyota Sibiu:


Director General

Sorin Alion

Director general

sorin.alion@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Relatii clienti 

Daniela Cruduleci

Responsabil relatii clienti

daniela.cruduleci@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Departament Vanzari 

Adrian Ionetecu

Director vanzari

adrian.ionetecu@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Daniel Catalisan

Consilier vanzari

daniel.catalisan@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Departament Service 

Radu Pavelescu

Director service

radu.pavelescu@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Daniel Clipici

Coordonator tinichigerie-vopsitorie

daniel.clipici@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Mihai Polexa

Consilier service

mihai.polexa@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Daniel Bobeica

Consilier service

daniel.bobeica@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Claudiu Albu

Responsabil piese

claudiu.albu@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Catalin Boisoreanu

Tehnician expert

catalin.boisoreanu@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Claudiu Prisacaru

Tehnician expert

claudiu.prisacaru@sibiu.toyota.ro

0269 216 113