Menu

Toyota Sibiu (Son Motors) este un dealer cu experienta de peste 12 ani in industria auto avand in portofoliu si brandul Citroen.
Numele sub care s-a desfasurat activitatea a variat in timp pornind de la 38Materna continuand cu Poli Motors si ajungand in prezent Son Motors.In tot acest timp echipa s-a consolidat si s-a intarit ajungand la aproape 30 de oameni. Toyota Sibiu este o reprezentanta de tip 3S(showroom,service,piese), oferind un pachet de servicii complete specifice unui centru auto: · Showroom de prezentare autovehicule noi Toyota actualizat la cele mai noi standarde / Service complet, atat pentru mecanica cat si pentru tinichigerie vopsitorie utilat conform standardelor internationale Toyota, pentru autovehiculele Toyota si Lexus ·/Vanzare de piese de schimb originale Toyota sau Lexus Service autorizat Citroen /Service multimarca /Linie ITP
Cel mai mare parc independent din Sibiu de autovehicule rulate cu garantie.
Servicii de trade-in, buy back si comanda speciala vehicule rulate.
 

Denumirea completa a societatii: SC SON    MOTORS SRL

Adresa Sediu Social:   Sat Selimbar, Sos. Sibiului, nr. 28, Jud. Sibiu, Romania

Nr inreg. Reg. Comertului:    J32/225/2013

CUI:    RO31365490

Capital social:    200 RON

 
Faceti cunostinta cu membrii echipei Toyota Sibiu:


Director General

Sorin Alion

Director general

sorin.alion@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Relatii clienti 

Daniela Cruduleci

Responsabil relatii clienti

daniela.cruduleci@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Departament  contabilitate 

Eliana Raulea

Contabil sef

eliana.raulea@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Alexandra Crapciu

Contabil

alexandra.crapciu@sonmotors.ro

0269 216 113

Departament  Vanzari   Toyota

Adrian Ionetecu

Director vanzari

adrian.ionetecu@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Monica Ioana Prodea

Consilier vanzari

monica.prodea@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Departament vanzari ocazii/Toyota Plus

 

Alin Avatavului

Coordonator departament ocazii

alin.avatavului@sonmotors.ro

0269 216 113

Marius Vodicica

Manager vanzari retail ocazii

marius.vodicica@sonmotors.ro

0269 216 113

Departament Service 

Ioan Toparcean

Sef atelier mecanica

ioan.toparcean@sonmotors.ro

0269 216 113

Florin Busoi

Sef atelier tinichigerie-vopsitorie

florin.busoi@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Ovidiu Teusan

Consilier service

ovidiu.teusan@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Daniel Bobeica

Consilier service

daniel.bobeica@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Catalin Boisoreanu

Tehnician expert Citroen/ITP/Garantii

catalin.boisoreanu@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Marian Podina

Marketing post vanzari

marian.podina@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Mihai Simon

Responsabil piese

mihai.simon@sibiu.toyota.ro

0269 216 113

Radu Pavelescu

Responsabil asiguratori/mediu/administrativ

radu.pavelescu@sibiu.toyota.ro

0269 216 113